elektryczne volvo recharge Nowe Volvo S60 - dynamiczna limuzyna, która stanowi nową definicję prowadzenia samochodu euroservice warszawa salon i serwis

Elektryczne Volvo, bliżej niż kiedykolwiek.

Elektryczne samochody Volvo

Jeszcze kilkanaście lat temu wydawać się mogło, że samochody na prąd, które zapewniałyby wysoki komfort jazdy, dobre osiągi i możliwość przemierzenia setek kilometrów bez ładowania akumulatora, to wizja dość dalekiej przyszłości. Dziś jednak jesteśmy świadkami elektrycznej rewolucji. Volvo odgrywa w niej niezwykle ważną rolę oferując kierowcom niezapomniane wrażenia z jazdy nowymi samochodami z linii Volvo Recharge

Troska o ludzi była dla Volvo zawsze priorytetem. Komfort, bezpieczeństwo i dbałość o środowisko naturalne znajdywały odzwierciedlenie w pojazdach szwedzkiej marki niemal od samego początku. Wystarczy przypomnieć innowacyjny katalizator trójfunkcyjny zmniejszający o 90% emisję spalin, który pojawił się w pojazdach Volvo już w połowie lat 70-tych czy 3-punktowy pas bezpieczeństwa, opracowany już w 1959 roku także przez inżyniera szwedzkiej marki. Tak też jest dzisiaj.

Idzie nowe, elektryczne Volvo bliżej niż kiedykolwiek.

Samochody elektryczne Volvo Recharge to technologia przyszłości, z której możemy korzystać już dzisiaj wybierając spośród samochodów Volvo wyposażonych w całkowicie elektryczny układ napędowy, modeli Hybryda plug-in Recharge stanowiących połączenie silnika elektrycznego i silnika spalinowego oraz modeli Volvo w technologii Mild hybrid. W świecie, w którym zasoby nieodnawialnych surowców naturalnych kurczą się w zastraszającym tempie, a środowisko jest coraz bardziej narażone na działanie spalin zasilanie prądem wydaje się jedyną słuszną drogą. Wprowadza ją również strategia marki na kolejne lata, zgodnie z którą:

  • Volvo od 2019 roku będzie produkował wyłącznie samochody z silnikami hybrydowymi oraz na prąd – te klasyczne, wyłącznie na benzynę lub ropę odchodzą do lamusa historii,
  • Do 2021 roku marka planuje wprowadzić na rynek nowe samochody elektryczne – zasilane w pełni na prąd, producent obiecuje, że pojawi się ich aż 5, także pod rozwijaną aktualnie marką Polestar.

Ekologiczne pojazdy z linii Volvo Recharge to wyraz troski marki o bezpieczną przyszłość. Do 2025 roku makra chce zmniejszyć ślad węglowy przypadający na każdy samochód o 40% w porównaniu z rokiem 2018, co ma być pierwszym krokiem na drodze do realizacji znacznie bardziej ambitnego celu – osiągnięcia neutralności klimatycznej do 2040 roku.

Pierwsze masowo produkowane w pełni elektryczne Volvo ma oferować kierowcy zasięg do 500 km bez ładowania, a jego design ma bazować na tym oferowanym przez studyjny model 40.2. Na szczegóły przyjdzie nam jednak poczekać do 2019 roku.

Nowe Volvo nie tylko na prąd

Choć docelowo samochody elektryczne mają stać się jedynymi produkowanymi, to plan na nieco bardziej odległą przyszłość. Wraz z pojawianiem się coraz większej ilości pojazdów na prąd, rozrosnąć się musi również sieć pozwalająca na ich ładowanie. Dlatego dziś kluczową rolę w świecie nowoczesnej motoryzacji odgrywają pojazdy z silnikiem hybrydowym, a więc takim, który łączy zasilanie elektryczne z tradycyjnym.

W hybrydowych pojazdach Volvo stosuje się technologię plug-in, która pozwala kierowcy wybrać jeden z trzech trybów jazdy – hybrydowy, zupełnie elektryczny, jak i power, który zapewnia maksymalne osiągi. Takie rozwiązanie zostało zastosowane m.in. w limuzynie Volvo V90, co udowadnia, że marka po raz kolejny efektywnie połączyła ekonomikę i ekologię jazdy z wysoką mocą pojazdów.

Hybryda plug-in Recharge – jak bardzo elektryczny jesteś?

Volvo Recharge z systemem plug-in łączy w sobie moc silnika elektrycznego i silnika spalinowego, zapewniając zerową emisję spalin podczas pracy w trybie całkowicie elektrycznym. Jednocześnie hybryda Volvo Recharge plug-in umożliwia wybór najbardziej optymalnego trybu pracy – od elektrycznego trybu Pure, przez dynamiczny tryb Power, po niezwykle wydajny tryb Hybrid – dając Ci pełną kontrolę na zużyciem paliwa, emisją spalin oraz dynamiką pracy silnika.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o samochodach elektrycznych – dostępnych już wkrótce – oraz pojazdach hybrydowych Volvo, odwiedź jeden z salonów Euroservice. Jako autoryzowany dealer z ponad 50-letnim doświadczeniem oferujemy Ci wszystkie najnowsze modele szwedzkiej marki. Przyjdź, porozmawiaj i poznaj już dziś technologie przyszłości!

Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń (22) 455 10 00 / (22) 590 62 00
Skontaktuj się z nami

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 24 godzin

Więcej › Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/forms/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer Euroservice Volvo Warszawa - salon i serwis Volvo otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin