wyprzedaż volvo warszawa

Wyprzedaż Volvo

Wyprzedaż Volvo w Warszawie

Marzysz o nowym Volvo w dobrej cenie? Chcesz je mieć na własność? Wyprzedaż rocznika to najlepsza okazja, żeby cieszyć się nowym Volvo z salonu, jednocześnie oszczędzając niemałe pieniądze i zyskując możliwość wyboru spośród szerokiej gamy akcesoriów dodatkowych, dzięki którym Twoje nowe Volvo jeszcze lepiej dopasuje się do Twoich potrzeb i oczekiwań Twoich pasażerów.

Wyprzedaż Volvo – Warszawa i okolice

Jesteś z Warszawy lub okolicy? Szukasz wymarzonego samochodu dla swojej rodziny? A może reprezentacyjnej limuzyny dla firmy? Lub nieodłącznego przyjaciela wypraw za miasto? Nie chcesz przepłacać, ale zależy Ci na samochodzie na własność?! Trzymaj rękę na pulsie – wyprzedaż Volvo to okazja, której nie możesz przegapić! Wyprzedaż rocznika… Wyprzedaż modelu… Każdy powód jest dobry, żeby usiąść za kierownicą nowego Volvo i cieszyć się niezapomnianymi doświadczeniami z jazdy w niewiarygodnie niskiej cenie.

Jeśli tylko zechcesz Euroservice Volvo Warszawa może Cię informować o atrakcyjnych ofertach i wyprzedażach, dzięki którym już w krótce możesz stać się szczęśliwym właścicielem nowego Volvo. Wyprzedaż Volvo obejmuje wybrane modele – od przestronnych samochodów rodzinnych, przez luksusowe limuzyny, aż po niezawodne modele cross country, także z napędem hybrydowym i hybrydowym plug-in.

Wyprzedaż Volvo to niesamowita okazja, żeby wyjechać z salonu nowym samochodem w oszałamiająco niskiej cenie. Na taką okazję możesz liczyć co najmniej raz w roku, polując na modele z wyprzedaży rocznika, ale specjalnych okazji w salonach Volvo jest znacznie więcej. Dlatego nawet jeśli przegapiłeś tegoroczną wyprzedaż rocznika, nie musi to oznaczać, że na swoje wymarzone Volvo będziesz musiał czekać kolejny rok!

Dlaczego warto skorzystać z oferty wyprzedażowej?

Wyprzedaż Volvo to przede wszystkim samochody nowe z oferty modeli dostępnych na miejscu u dealera. Charakteryzują się bogatym wyposażeniem standardowym oraz modną kolorystyką. Ich standardowe wyposażenie możesz w każdej chwili wzbogacić oryginalnym akcesoriami Volvo, dzięki którym spersonalizujesz swój samochód, jeszcze lepiej dopasowując do swoich potrzeb.

W ramach ofert wyprzedażowych oferujemy samochody z pełną gwarancją, we wzorowym stanie technicznym i wizualnym. Klienci wybierający Volvo z oferty wyprzedaży rocznika czy wyprzedaży modelu mogą liczyć na profesjonalną obsługę sprzedażową oraz kompleksowy serwis posprzedażowy, z jakich słynie nas salon samochodowych Euroservice Volvo Warszawa.

Zastanawiasz się, czy wyprzedaż jeszcze trwa? Sprawdź ofertę dealera Euroservice Volvo Warszawa. Subskrybuj nasz Newsletter i nie przegap żadnej okazji! Szukasz konkretnego modelu w wyprzedaży rocznika? Skontaktuj się z nami i sprawdź, co możemy Ci zaproponować!

Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń (22) 455 10 00 / (22) 590 62 00
Skontaktuj się z nami

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 24 godzin

Więcej › Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/forms/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer Euroservice Volvo Warszawa - salon i serwis Volvo otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin