volvo wynajem długoterminowy samochodów używanych

Wynajem samochodów Volvo

Volvo – wynajem okresowy

Wraz ze zmieniającymi się potrzebami i oczekiwaniami kierowców zmienia się sposób użytkowania samochodów. Już nie musisz kupować Volvo na własność, żeby cieszyć się niezapomnianymi wrażeniami z jazdy. Teraz możesz skorzystać z oferty Volvo na wynajem okresowy samochodów używanych, dzięki któremu z wybranego pojazdu korzystasz tyle czasu, ile chcesz. Bez zaciągania długoterminowych zobowiązań finansowych.

Wynajem samochodów używanych Volvo to wyjątkowa oferta, w ramach której możesz korzystać z samochodu bez inwestowania środków własnych i zamrażania gotówki. Samochód otrzymujesz w oparciu o dogodną opłatę miesięczną, w ramach której – w zależności od umowy wynajmu długoterminowego – otrzymasz do dyspozycji używane Volvo z programu Selekt wraz z obsługą serwisową i możliwością skorzystania z samochodu zastępczego. Koszt wynajmu jest w tym przypadku uzależniony od wybranej oferty, tę wybierasz adekwatnie do swoich bieżących potrzeb.

Volvo – wynajem długoterminowy

Tradycyjnie z ofert wynajmu długoterminowego korzystali przede wszystkim przedsiębiorcy, którym zależało na regularnej wymianie floty firmowej na samochody lepsze i bardziej reprezentacyjne. Obecnie jest to oferta równie często kierowana do klientów indywidualnych, którzy chcą korzystać z samochodu przez określony czas nie ponosząc kosztów związanych z jego zakupem. Warunki wynajmu używanych Volvo są określane indywidualnie, w zależności do długości planowanego wynajmu, wybranego modelu Volvo oraz usług towarzyszących. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które często wyjeżdżają za granicę lub odwrotnie, przyjeżdżają do kraju na z góry określony czas. Wynajem okresowy to także propozycja dla osób poszukujących samochodu na kilka lat. Usługa jest tym korzystniejsza, im dłuższy okres wynajmu Volvo bierzemy pod uwagę.

Wynajem używanych Volvo – program Selekt gwarancją jakości

Klienci zainteresowani wynajmem okresowym Volvo otrzymują dostęp do wszystkich modeli objętych programem Selekt. Program Selekt gwarantuje doskonały stan wizualny i techniczny pojazdu, niski przebieg oraz wysoki komfort użytkowania Volvo na wynajem.

Ze względu na duże zainteresowanie usługą Volvo wynajem okresowy dostępność modeli w ramach oferty jest zmienna. Klientów zainteresowanych wynajmem okresowym używanego Volvo zachęcamy do wcześniejszego kontaktu z salonem Euroservice Warszawa w celu potwierdzenia dostępności wybranego modelu. W salonie uzyskacie Państwo także więcej informacji dotyczących oferty wynajmu. Zapraszamy!

Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń (22) 455 10 00 / (22) 590 62 00
Skontaktuj się z nami

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 24 godzin

Więcej › Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/forms/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer Euroservice Volvo Warszawa - salon i serwis Volvo otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin