Volvo on Call

Twój osobisty asystent Volvo

Volvo On Call
Samochód pod kontrolą — za dotknięciem przycisku.

Dzięki Volvo On Call Twój samochód nie jest już
tylko zwykłym środkiem transportu, lecz staje się prawdziwym osobistym asystentem. Aplikacja wskaże Ci najlepszą kawiarnię w mieście i prześle jej adres prosto do nawigacji. Zna terminy Twoich spotkań i wie, jak na nie dojechać; znajdzie wolny parking i poprowadzi Cię do niego. Za jej pomocą możesz zdalnie ogrzać lub schłodzić kabinę zanim wsiądziesz do samochodu.

A przy tym troszczy się o Twoje bezpieczeństwo, automatycznie łącząc się ze służbami ratunkowymi w razie wypadku i przekazując informacje o Twoim położeniu.

Aplikacja Volvo On Call zapewnia Ci łączność ze wszystkim, czego potrzebujesz. Jest zawsze dostępna. Zawsze z Tobą. Zawsze na wyciągnięcie ręki.

 

Pomoc w trasie

Naciśnij przycisk Volvo On Call lub użyj aplikacji mobilnej, aby nawiązać kontakt z operatorem, który wyśle do Ciebie pomoc (na podstawie współrzędnych GPS).

 

Pomoc w sytuacjach awaryjnych

Gdy znajdziesz się w sytuacji awaryjnej, która wymaga natychmiastowej pomocy, naciśnij umieszczony w konsoli podsufitowej przycisk SOS.

 

Automatyczne powiadomienie o kolizji

W przypadku wykrycia kolizji Twoje Volvo poinformuje przeszkolonego operatora, aby skontaktował się z pojazdem i wysłał pomoc.

 

Alarm włamaniowy

Aplikacja Volvo On Call jest informowana o podejrzanych wejściach do samochodu. Jeśli auto zostanie skradzione, znajdziemy je przy użyciu zainstalowanego w nim odbiornika GPS i unieruchomimy.

Volvo on Call aplikacja

Nagrzewnica postojowa

Aplikacja umożliwia wstępne nagrzanie silnika lub ogrzanie kabiny Volvo w wersji dieslowskiej bez używania silnika. (Wymaga fabrycznie montowanej nagrzewnicy postojowej).

Zdalne uruchamianie silnika

Pozwala uruchomić samochód nawet 15 minut przed odjazdem i zdalnie sterować klimatyzacją w Volvo. (Funkcja dostępna w wybranych modelach 2015).

Volvo on Call aplikacja
Volvo on Call interfejs

 

Wersje Plug-in Hybrid

W przypadku modeli hybrydowych typu plug-in dostępne są dodatkowe funkcje. Obejmują one zegar chłodzenia i nagrzewania samochodu, podgląd stanu akumulatora, definiowanie punktów ładowania itp.

 

 

Zgodność

Korzystanie z aplikacji Volvo On Call wymaga, aby samochód był w nią fabrycznie wyposażony (rok modelowy 2012 lub późniejszy). Dostępne funkcje mogą zależeć od modelu Volvo.

Skontaktujemy się z Tobą

Masz pytanie? Wypełnij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

Zobacz również