Euroservice dla Black Butterflies

Pokaz mody Evy Minge inaugurujący powstanie fundacji

Black Butterflies…..

“Czasem małe wydarzenie może zmienić losy świata. Nawet trzepot skrzydeł motyla na jednym krańcu świata może wywołać tornado na drugim…” – tak myśli przyświecała znanej projektantce Evie Minge przy tworzeniu fundacji Black Butterflies.

W dniu 19 listopada Euroservice Dealer i Serwis Volvo przyłączył się do pokazu kolekcji haute couture Evy Minge, tym samym wyrażając chęć wsparcia całego projektu. Dochód ze sprzedaży prezentowanej wstępnie w Paryżu, tegorocznej kolekcji przekazany zostanie bowiem w całości do fundacji. Pokaz miał miejsce w pięknej przestrzeni Arkad Kubickiego, gdzie wśród gości i modelek wystąpiły osoby będące blisko z projektantką już od wielu lat. Dla zaakcentowania przesłania fundacji część modelek została ucharakteryzowana w sposób jednoznacznie wskazujący na efekty zmagania się z chorobą rakową i skutek, jakim przynosi chemioterapia – pozbawiono je włosów.

Cel, jaki p. Eva stawia fundacji to wspieranie osób chorych na raka. W pierwszej kolejności planuje wybudować dom alternatywny dla hospicjum, gdzie poprzez kontakt z kulturą i sztuką podopieczni poddawani będą artterapii i aktywowani do życia.

Fundacja będzie dwa razy do roku organizować specjalne pokazy kolekcji, które będą zawierały elementy tworzone przez jej podopiecznych. Do pokazu zaangażowane zostaną osoby/modelki w trakcie choroby – świat zdrowy wymieszany zostanie z chorym, który potrzebuje wsparcia i akceptacji.

Fundację wspiera wiele znanych osób ze świata show biznesu i nie tylko. Wśród nich znajduje się również MISS Szwecji, która zaszczyciła pokaz swoją obecności.

Dealer i Serwis Volvo Euroservice przekazuje wyrazy uznania dla p. Evy Minge za siłę, ducha walki i chęć angażowania się, poza stricte zawodową, również w działalność niosącą pomoc bezpośrednio jej potrzebującym.

Więcej informacji na temat pokazu i działalności fundacji Black Butterflies znajdą Państwo:

https://www.facebook.com/blackbutterfliescom/?fref=ts

http://www.blackbutterflies.com/

 

Skontaktujemy się z Tobą

Masz pytanie? Wypełnij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

Volvo EUROSERVICE Płowiecka

Volvo EUROSERVICE Jerozolimskie

Zobacz również