Nasze nagrody i wyróżnienia

Dziękujemy za wsparcie

 

Volvo Euroservice sięga po kolejne nagrody i wyróżnienia.

Wiele lat działalności firmy Euroservice Autoryzowany Dealer i Serwis Volvo zaowocowało wyróżnieniami na tle sieci sprzedaży samochodów Volvo, w branży motoryzacyjnej a także ogólnie pojętym biznesie. Większość z nich to efekt dużych starań zmierzających do ciągłego doskonalenia poziomu obsługi naszych Klientów oraz mobilizacji, która rośnie z każdym ciepłym słowem i wyrazami zadowolenia. Dziękujemy!

————————————————————————————————-

A teraz chcielibyśmy podzielić się z Państwem najświeższą informacją o kolejnym, bardzo ważnym dla nas wyróżnieniu.

16 listopada 2017 roku Polski Związek Wynajmu i Leasingu Pojazdów uhonorował nasz serwis Volvo Płowiecka w Warszawie tytułem „NAJLEPSZY SERWIS NAPRAW MECHANICZNYCH”

 

 

 

Wyróżnienia przyznawane przez PZWLP należą do najbardziej prestiżowych w branży flotowej. Każdego roku, od 2008 poczynając, do nagród nominowanych jest ok. 100 firm, ocenianych następnie w pięciu różnych kategoriach. Coroczne Gale służą zaprezentowaniu zwycięzców – najlepszych, którzy idą z duchem czasu, podnoszą poziom działania polskich flot w wielu obszarach: bezpieczeństwa, rozwijania działań ekologicznych oraz wzrostu jakości usług dla flot w serwisach samochodowych i w punktach dealerskich.

 

 

 

 

 

Euroservice Dealer Volvo już trzykrotnie zdobył statuetkę Dealera Roku to tytuł, który wyraża uznanie dla starań całej firmy Euroservice. W konkursie zwycięża dealer wykazujący zrozumienie i wkładający ogrom pracy w sprostanie standardom i wymogom dynamicznie zmieniającego się rynku, realizując przy tym i przekraczając plan sprzedaży samochodów nowych, części i akcesoriów.

Skontaktujemy się z Tobą

Masz pytanie? Wypełnij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

Volvo EUROSERVICE Płowiecka

Volvo EUROSERVICE Jerozolimskie

Zobacz również