W tym roku odbyła się dziesiąta, jubileuszowa edycja Targów Motoryzacyjnych Fleet Market, które miały miejsce w nowej przestrzeni na mapie Warszawy a mianowicie Global EXPO- najnowocześniejszej hali ekspozycyjnej w Polsce.

Podobnie jak w roku poprzedzającym, nie zabrakło nas na tym ważnym, motoryzacyjnym wydarzeniu. Reprezentowaliśmy markę Volvo, jako znaczący w sieci dealer flotowy, pod szyldem Euroservice.

 

Podczas targów na naszym stoisku można było poczuć klimat Volvo, atrakcji dopełnił wystrój w konwencji Living Room przeniesiony wprost z naszych salonów wraz z poczęstunkami i pyszną kawą, wszystko po to, byście czuli się Państwo tak dobrze, jak podczas każdej wizyty w naszym salonie.

W tym roku zaprezentowalismy trzy modele Volvo: flagowa limuzyna S90, nowe V60 – kombi o iscie skandynawskim charakterze oraz XC40 miejski SUV zdobywca nagrody Car of the Year 2018.

Naszym partnerem w tym wydarzeniu był mLeasing wraz z produktem Care by Volvo czyli nową formą finansowania zakupu, która w całości zdejmuje z użytkownika codzienną troskę o samochód.

Dziękujemy wszystkim Państwu za spędzenie tego dnia z nami.

Skontaktujemy się z Tobą

Masz pytanie? Wypełnij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

Zobacz również