Poznaj nowe Volvo S60

Już teraz dostępne w naszych salonach.

Umów się na jazdę testową!

Nowe Volvo S60 to sportowy sedan, który pisze na nowo historię prowadzenia samochodu. Zapas mocy podąża za intuicyjnymi rozwiązaniami technologicznymi, a zaawansowane zawieszenie łączy komfort jazdy i opanowanie samochodu. Możliwość wyboru trybu jazdy pozwala Ci znaleźć się w samym środku emocji płynących z prowadzenia. Kabina jest skrojona pod Twoje potrzeby – to miejsce, gdzie praktyczne rozwiązania cyfrowe towarzyszą poczuciu komfortu, jaki zapewnić mogą tylko skoncentrowane na człowieku innowacje i elegancki szwedzki design.

Zapytaj o ofertę Volvo S60 First Edition i zyskaj do 15 000 zł

DESIGN Z POMYSLEM

S60 swoim designem celebruje satysfakcję z prowadzenia. Wyprofilowane boki, smukły profil i muskularna linia barkowa nad tylnymi kołami zaznaczają atletyczny charakter auta. Skandynawska elegancja i dynamiczny styl składają się na efektowną prezencję nadwozia. To samochód, który jasno komunikuje swoje możliwości.

RÓWNOWAGA. OPANOWANIE. KONTROLA

S60 dosłownie zaprasza do jazdy. Podwozie idealnie godzi komfort i wyczucie auta. Szybki, precyzyjny układ kierowniczy pozwala Ci mieć dobry kontakt z drogą. Podwójne wahacze z przodu oraz innowacyjne zawieszenie typu ‚integral-link’ z tyłu gwarantują znakomite prowadzenie auta, a dzięki niewielkiej wadze korzystnie wpływają na jego zwrotność.

JESZCZE BEZPIECZNIEJ

Innowacyjne, bezpieczne rozwiązania, dzięki którym S60 jest bardzo bezpiecznym miejscem dla Ciebie i Twoich pasażerów, są owocem wieloletnich badań. Sercem zabezpieczeń jest sztywna klatka chroniąca wszystkich jadących, a strefy kontrolowanego zgniotu z przodu i z tyłu rozpraszają energię ewentualnego zderzenia.

Volvo S60 T6 Twin Engine oraz T8 Twin Engine wyposażone w napęd hybrydowy plug-in zapewniają znakomite przyspieszenia i wydajność, wspartą przez czterocylindrowy silnik benzynowy. Możliwy jest wybór trybu jazdy, w zaleźności od Twojego nastroju. W trybie Pure podróżujesz bez emisji spalin, a zasięg napędu elektrycznego jest wystarczający na codzienne dojazdy. Tryb Power to pełna moc i najlepsze przyspieszenie. Tryb domyślny Hybrid automatycznie wybiera napęd elektryczny, spalinowy bądź kombinację ich obu, by zapewnić płynną, oszczędną jazdę.

 

 

Ekonomiczna moc
Śmiało korzystaj z mocy, ekonomicznych silników i hybrydowej technologii plug-in zapewniającej jazdę bez emisji spalin.

Komfort dla pięciu pasażerów
W S60 wygodnie podróżuje pięć osób. W opcji dostępne jest podgrzewanie foteli przednich i miejsc zewnętrznych z tyłu.

Duży bagażnik
Objętość bagażnika S60 wynosi 442 litry; w aucie możliwe jest składanie oparć kanapy dzielonej w proporcji 60/40.

Potężna moc
Zaawansowane silniki benzynowe oraz hybrydowe układy napędowe zapewniają doskonałe przyspieszenie.

 

 

 

Niech to będzie Twoje Volvo

Stwórz swoje idealne S60. Wybieraj spośród wielu kolorów, dodatków i akcesoriów zaprojektowanych dla Twojego stylu życia.

Skontaktujemy się z Tobą

Masz pytanie? Wypełnij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

Volvo EUROSERVICE Płowiecka

Volvo EUROSERVICE Jerozolimskie

Zobacz również