Komfortowe, innowacyjne i intuicyjne auto klasy SUV, które łączy ekonomikę jazdy z doskonałymi osiągami i pełnym bezpieczeństwem. Wybierz nowe Volvo XC90 i poczuj moc innowacji i przemyślanego designu nawet podczas przemierzania najbardziej wymagającej trasy.

Ten model jest laureatem wielu prestiżowych nagród w swojej kategorii. Luksusowy, ponadczasowy, zaprojektowany z myślą o Twoim komforcie.

Nowe Volvo XC90 to samochód, który:

  • pozwala Ci jeździć ekonomicznie i ekologicznie, a jednocześnie uzyskiwać maksymalne osiągi na drodze – wszystko za sprawą innowacyjnych rozwiązań technologicznych Volvo,
  • wyróżnia się dynamiczną, elegancką sylwetką, wpisującą się w charakterystyczny, skandynawski design,
  • oferuje różne tryby jazdy – m.in. komfortowy i terenowy, co pozwala dopasować parametry pracy pojazdu do specyfiki terenu czy Twojego aktualnego nastroju,
  • został wyposażony w najnowsze rozwiązania technologiczne Volvo – w tym kamerę 360˚, która ułatwia parkowanie i manewrowanie, układ Pilot Assist, system Queue Assist czy Sensus Connect.

 

Chcesz odkryć jego moc? Odwiedź salon Euroservice i umów się na jazdę próbną. Sprawdź również nowe Volvo V90 CC oraz inne modele dostępne w naszej ofercie.

Skontaktujemy się z Tobą

Masz pytanie? Wypełnij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

Volvo EUROSERVICE Płowiecka

Volvo EUROSERVICE Jerozolimskie

Zobacz również