Luksusowy sedan, w którym poczujesz się komfortowo od pierwszych chwil i z którego wysiądziesz rześki i wypoczęty nawet po wielu godzinach jazdy. Takie właśnie jest nowe Volvo S90. Innowacyjne technologie szwedzkich projektantów, wyrafinowana i wyrazista sylwetka oraz bogate wyposażenie – oto, co sprawia, że to samochód, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających.

Volvo tworzy technologię z myślą o człowieka. Nowe Volvo S90 jest na to najlepszym dowodem. To samochód, który zapewni Ci:

  • jeszcze większy komfort jazdy – to możliwe dzięki układowi deski rozdzielczej oraz konsoli centralnej – są wyraźnie zwrócone w stronę kierowcy, co oznacza, że wszystko masz pod ręką, dostępne bez wysiłku,
  • ekskluzywne wyposażenie wyprodukowane z wykorzystaniem naturalnych materiałów– dopracowane w każdym detalu, tak abyś mógł cieszyć się prestiżem na każdym kroku,
  • najwyższy poziom bezpieczeństwa jazdy – auto zostało wyposażone m.in. w technologię City Safety oraz pierwszy na świecie układ, który pozwala uniknąć zjechania z drogi, a także dobrze znany układ Pilot Assist.

To wszystko sprawia, że nowe Volvo S90 zapewni Ci czystą przyjemność jazdy. Przekonaj się o tym – umów się na jazdę próbną w Euroservice. Zerknij również na nowe Volvo V90 i odkryj magię samochodów made in Sweden.

Skontaktujemy się z Tobą

Masz pytanie? Wypełnij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

Zobacz również