Nasze nagrody i wyróżnienia

Dziękujemy za wsparcie

Nagrody i wyróżnienia dla Volvo Euroservice – sięgamy po kolejne, bardzo cenne: Najlepszy Dealer Flotowy wg PZWLP, Najlepszy Dealer Flotowy 2019 wg Fleet Market. Dziękujemy za zaufanie.

Wiele lat działalności firmy Euroservice Autoryzowany Dealer i Serwis Volvo zaowocowało wyróżnieniami na tle sieci sprzedaży samochodów Volvo, w branży motoryzacyjnej a także ogólnie pojętym biznesie. Większość z nich to efekt dużych starań zmierzających do ciągłego doskonalenia poziomu obsługi naszych Klientów oraz mobilizacji, która rośnie z każdym ciepłym słowem i wyrazami zadowolenia. Dziękujemy!

————————————————————————————————-

A teraz chcielibyśmy podzielić się z Państwem najświeższą informacją o kolejnym, bardzo ważnym dla nas wyróżnieniu.

To dla nas drugie, bardzo ważne wyróżnienie na przestrzeni ostatnich 2 lat przyznane przez Polski Związek Wynajmu i Leasingu Pojazdów – w nasze ręce trafił „Kontraktor”.

nagroda statuetka Kontraktor dla Volvo Euroservice od PZWLP dealer flotowy

Dla Volvo Euroservice ogromnym zaszczytem było znaleźć się na pierwszym miejscu w gronie firm wyróżnionych przez Polski Związek Wynajmu i Leasingu Pojazdów w kategorii „Dealer Samochodów Najbardziej Przyjazny Branży Flotowej”. Nagrodę „KONTRAKTOR” odebraliśmy z rąk Prezesa PZWLP w dniu 21 listopada 2019 podczas XII Gali Nagród, dziękujemy!

W roku 2019 Volvo Euroservice, jako piersze branżowe wyróżnienie, zdobył tytuł „Dealer Flotowy Roku 2019” w plebiscycie Fleet Derby organizowanym przez wydawnictwo Fleet Meetings.

Bardzo dziękujemy wszystkim Państwu za zaangażowanie i oddane głosy! To dzięki Wam – naszym Klientom – możemy zdobywać takie wyróżnienia przyznawane przez branżę motoryzacyjną.

Więcej >>>

Volvo Euroservice Dealer Flotowy nagroda Fleet Market
najlepszy dealer volvo Euroservice dealer roku

Euroservice Dealer Volvo już trzykrotnie zdobył statuetkę Dealera Roku w 2015, 2016 i 2017. To tytuł przyznawany przez imortera dla najlepszego dealera w sieci Volvo w Polsce. Wyraża uznanie dla starań całej firmy Euroservice. W konkursie zwycięża dealer wykazujący zrozumienie i wkładający ogrom pracy w sprostanie standardom i wymogom dynamicznie zmieniającego się rynku, realizując przy tym i przekraczając plan sprzedaży samochodów nowych, części i akcesoriów.

—————————————————————————————————

Rok 2018 pozwolił nam również uzyskać tytuł Dealera Roku na 3-ciej pozycji.

Więcej>>>

W obecnych, dynamicznych czasach konieczne jest nastawienie na doskonalenie i rozwój umiejętności. Nasz serwis Volvo Euroservice Płowiecka uzyskał III nagrodę wśród kilkudziesięciu teamów serwisowych Volvo z całej Polski w eliminacjach poświadczających jak najlepszą znajomość tajników wiedzy technicznej związanej z serwisowaniem i naprawą samochodów Volvo. Gratulujemy!

nagroda dla serwisu Volvo Euroservice III miejsce Vista 2018
statuetka Mobilizator od Polskiego Zwiazku Wynajmu i Leasingu Pojazdów dla serwisu Volvo Euroservice Płowiecka

Prestiżowe, branżowe wyróżnienie „Mobilizator” uzyskał nasz serwis Volvo w Warszawie przy ul. Płowieckiej od Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów. 16 listopada 2017 podczas jubileuszowej X Gali Nagród PZWLP odebraliśmy piękną statuetkę i tytuł „Najlepszy Serwis Napraw Mechanicznych”.

Skontaktujemy się z Tobą

Masz pytanie? Wypełnij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

Zobacz również