Kariera w Volvo Euroservice

Najistotniejszym kapitałem każdej organizacji są kompetentni i odpowiedzialni pracownicy. Dlatego wybór odpowiedniej osoby, która zasili szeregi pracowników, zintegruje się z zespołem, a tym samym wesprze go w osiąganiu zakładanych celów, jest tak istotny.

Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Aktualnie poszukujemy osób na stanowiska:

  • Pracownik Recepcji
  • Doradca Serwisowy
  • Księgowy/a
  • Mechanik Samochodowy
  • Mechanik Samochodowy – Diagnosta – Elektryk

 

Dołącz do naszego zespołu!

 

CV wraz z załączoną aktualną klauzulą o ochronie danych osobowych prosimy przesyłać na adres:

Specjalista ds. HR
praca@euroservice.dealervolvo.pl

Szanujemy Twój czas i zaangażowanie w proces poszukiwania pracy. Dlatego każda nadesłana aplikacja jest przez nas szczegółowo analizowana. Dbamy również o nawiązywanie pozytywnych relacji z kandydatami na każdym z etapów procesu rekrutacyjnego. Jeśli zaprosimy Cię na rozmowę rekrutacyjną, zawsze udzielamy informacji zwrotnej na temat jej wyniku. W trakcie spotkania staramy się stworzyć dobrą atmosferę, aby móc jak najlepiej Cię poznać. Chętnie również odpowiadamy na pytania kandydatów przed i po rozmowie.

 

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Euroservice Autoryzowanego Dealera Volvo, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji.
Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Euroservice Autoryzowanego Dealera Volvo danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

 

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem praca@euroservice.dealervolvo.pl
Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.
Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.
Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 6 miesięcy, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres jednego roku Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres maksymalnie dwóch lat.
Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

 

W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem praca@euroservice.dealervolvo.pl

Skontaktujemy się z Tobą

Masz pytanie? Wypełnij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

Zobacz również