Volvo Euroservice

Dealer Roku 2017/ 2016/ 2015

Kolejny, trzeci z rzędu, pracowity i doceniony rok pracy… okupiony jeszcze większym wysiłkiem ale przypięczętowany sukcesem! Dealer Roku 2017 – to tytuł, który wyraża uznanie dla starań całej firmy Euroservice. To zasługa każdego pracownika z osobna i naszych Klientów, którzy mobilizują nas do jeszcze bardziej wzmożonego zaangażowania.

Volvo Car Poland doskonale wie, jaki jest klucz do sukcesu i wychodząc właśnie z tego założenia przeprowadza każdego roku konkurs wewnątrz sieci dealerskiej. W konkursie zwycięża dealer wykazujacy zrozumienie i wkładający ogrom pracy w sprostanie standardom i wymogom dynamicznie zmieniającego się rynku. Przez cały rok każdy punkt dealerski poddawany jest ocenie w kilku kluczowych obszarach, jak: sprzedaż – realizacja planu sprzedaży samochodów nowych, samochodów używanych a następnie części zamiennych i akcesoriów. Kolejne kryteria dotyczą szeroko pojętej jakości: obsługi Klienta, w tym posprzedażnej czyli w serwisie, ekspozycji samochodów, estetyki salonu, szybkości reakcji na zapytania klientów oraz prowadzonych regionalnie działań marketingowych.

W portfolio firmy Volvo pojawiają się coraz to nowe produkty – samochody, które przykuwają uwagę, wyposażone w technologię zapewniającą nam niemal 100% bezpieczeństwo i łatwość użytkowania i komunikacji. Seria 90, 60 i nowe dziecko w rodzinie – Volvo Xc40 wprowadzają nas i naszych Klientów na wyższy poziom bezpieczeństwa i przyjemnych doznań z jazdy. Nie bez kozery Volvo Xc40 zagarnia najbardziej prestiżowy tytuł w branży motoryzacyjnej – Car of the Year 2018! Dotrzymujemy kroku działaniom globalnym Volvo również na naszym lokalanym podwórku – po modernizacji salonu na Płowieckiej przyszedł czas na nasz drugi obiekt w Al. Jerozolimskich. Już wiosną tego roku odmienione wnętrza, zgodne z najnowszymi standardami marki, przywitały ponownie stałych i nowych Klientów, a my nadal przemy naprzód…. Dziękujemy za zaufanie i uznanie.” – Marek Janowski, Prezes firmy Euroservice.

Skontaktujemy się z Tobą

Masz pytanie? Wypełnij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

Zobacz również