Nagroda Fleet Derby dla najlepszego Dealer Flotowego

 

 

Miło jest mi Państwa poinformować iż Euroservice Volvo zdobył tytuł „Dealer Flotowy Roku 2019” w plebiscycie Fleet Derby organizowanym przez wydawnictwo Fleet Meetings.

Dla firmy Euroservice branża flotowa jest bardzo ważnym czynnikiem wpływającym na realizację celów biznesowych poczynając od sprzedaży samochodów oraz poprzez wyniki uzyskiwane przez serwis w zakresie obsług mechanicznych samochodów Volvo użytkowanych w korporacjach, firmach CFM czy w branży Daily Rental.

Długoletnimi partnerami Euroservice są kluczowi gracze na rynku motoryzacyjnym tacy jak Leaseplan, ARVAL, AVIS, SIXT, ALD, Masterlease, Carefleet, BusinessLease etc. oraz międzynarodowe koncerny jak EY, KPMG, Oriflame, IKEA i wiele innych, którzy zarówno kupują u nas samochody jak i następnie korzystają z usług naszych serwisów. Rynek flotowy jest bardzo wymagający pod wieloma aspektami poczynając od warunków proceduralnych i jakościowych, które musi spełniać dealer obsługujących daną firmę jak i oczywiście w obszarze finansowo – księgowym. Wspominam o tym dlatego iż to dzięki głosom oddanym przez naszych klientów oraz partnerów biznesowych Euroservice zdobył tytuł Dealera Roku 2019 w branży flotowej co świadczy o uznaniu dla całej naszej firmy.

Dla naszej firmy jest to już drugi raz gdy zdobyliśmy tytuł Dealera Flotowego.
Pierwszy raz osiągnęliśmy tą nagrodę w roku 2012.

 

Bardzo dziękujemy wszystkim Państwu za zaangażowanie i oddane głosy! To dzięki Wam możemy zdobywać takie wyróżnienia przyznawane przez branżę motoryzacyjną.

 

Skontaktujemy się z Tobą

Masz pytanie? Wypełnij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

Zobacz również