Dział Sprzedaży Flotowej Volvo Euroservice

W biznesie liczy się niezawodny partner

Dział Sprzedaży Flotowej Volvo Euroservice – możesz nam bezpiecznie powierzyć swoją flotę!

Wybór Volvo do floty samochodowej w firmie nie pozostawia wątpliwości, co do słuszności podjętej decyzji. Ekonomiczne, ekologiczne samochody Volvo z nowoczesnym, najwyższej jakości wyposażeniem to nie tylko doskonały styl – to przede wszystkim bezpieczne i niezawodne narzędzie pracy.


My to wiemy, Państwo już też, więc pozostaje nam przygotować właściwą ofertę dostosowaną do potrzeb firmy oraz sprawne i profesjonalne przeprowadzenie Państwa przez cały proces. Temu właśnie dedykowany jest nasz dział do obsługi sprzedaży flotowej. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.


 

Dział Sprzedaży Flotowej w Euroservice Autoryzowany Dealer Volvo to gwarancja profesjonalizmu i najwyższej jakości obsługi. Wieloletnie doświadczenie, odpowiednie „zaplecze” i team złożony z profesjonalistów to nasze atuty pozwalające sięgać nam po kolejne wyróżnienia, jak Dealer Flotowy w plebiscycie FleetDerby.

 

 

 

 

 

nagroda statuetka Kontraktor dla Volvo Euroservice od PZWLP dealer flotowy

Prestiżowa nagroda branżowa dla naszego Działu Sprzedaży Flotowej – ogromnym zaszczytem było znaleźć się na pierwszym miejscu w gronie firm wyróżnionych przez Polski Związek Wynajmu i Leasingu Pojazdów w kategorii „Dealer Samochodów Najbardziej Przyjazny Branży Flotowej”. Nagrodę „KONTRAKTOR” odebraliśmy z rąk Prezesa PZWLP w dniu 21 listopada 2019 podczas XII Gali Nagród, dziękujemy!

Volvo Euroservice zyskało prestiżowy tytuł Dealer Flotowy 2019 w plebiscycie Fleet Derby. Serdecznie dziękujemy za wszystkie głosy będące dla nas wyrazem Państwa uznania dla naszej pracy i zaangażowania.

Maciej Krupa

Fleet Sales Manager

M: 607 073 070

m.krupa@euroservice.dealervolvo.pl

flota@euroservice.dealervolvo.pl

Maciej Wojciechowski

Doradca ds. Kluczowych Klientów Flotowych

M: 506 072 276

m.wojciechowski@euroservice.dealervolvo.pl

flota@euroservice.dealervolvo.pl

Dominik Teledziński

Doradca ds. Kluczowych Klientów Flotowych

M: 502 056 299

d.teledzinski@euroservice.dealervolvo.pl

flota@euroservice.dealervolvo.pl

 

Skontaktujemy się z Tobą

Masz pytanie? Wypełnij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

Zobacz również