Bezpieczny salon i serwis Volvo Euroservice warszawa salon i serwis aleje jerozolimskie 239

Euroservice

Twój Świat Volvo

Dobrze trafiłeś – kupujesz czy posiadasz Volvo? A może poszukujesz używane Volvo? Euroservice to kompletna oferta sprzedaży, serwisu i napraw blacharskich Volvo. U nas sfinansujesz zakup, ubezpieczysz auto i spotkasz się z kompetentymi doradcami produktów Volvo.

Euroservice Volvo Warszawa – jako dealer i serwis Volvo – funkcjonuje na rynku od 1967 roku i zapisuje się tym samym na kartach historii jako pierwszy dealer Volvo w Polsce. Bazując na ponad czterech dekadach doświadczenia udało nam się osiągnąć pozycję największego dystrybutora marki Volvo w naszym kraju. Obecnie dysponujemy dwoma salonami, w dwóch lokalizacjach – przy ul. Płowieckiej 62 oraz w Al. Jerozolimskich 239, w których oferujemy Państwu pełną gamę samochodów Volvo oraz oddajemy do dyspozycji grono naszych wysoko wykwalifikowanych doradców.

 

Euroservice – Autoryzowany Dealer i Serwis Volvo oferuje:

 • sprzedaż samochodów nowych Volvo,
 • skup i sprzedaż samochodów używanych Volvo w programie Volvo Selekt i innych marek,
 • serwis Volvo – mechaniczny oraz blacharsko-lakierniczy (ASO Volvo),
 • sprzedaż oryginalnych części zamiennych i akcesoriów Volvo,
 • finansowanie zakupu samochodu Volvo z wykorzystaniem kredytu i/lub leasingu,
 • wynajem długoterminowy Volvo,
  ubezpieczenia komunikacyjne i inne różnych firm.

Nasza działalność niejednokrotnie spotykała się z uznaniem opiniotwórczych mediów i instytucji, o czym mogą świadczyć otrzymane przez Euroservice Volvo nagrody i wyróżnienia. Wśród nich znajdują się m.in.:

 • „Najbardziej Przyjazny Branży Flotowej Dealer Samochodów 2019” wg Polskiego Związku Wynajmu i Leasingów
 • Najlepszy Dealer Flotowy 2019 – Fleet Derby 2019, tytuł przyznany przez czytelników najpoczytniejszego magazynu branży flotowej w Polsce
 • Vista 2018 – finały ogólnoświatowego konkursu VISTA, III nagroda dla zespołu serwisowego Volvo Płowiecka.
 • Dealer Roku 2017, Dealer Roku 2016, Dealer Roku 2015 – tytuł najlepszego dealera Volvo w sieci Volvo w Polsce więcej>>>>
 • Najlepszy Serwis Napraw Mechanicznych 2017 – Wyróżnienia przyznawane przez PZWLP należą do najbardziej prestiżowych w branży flotowej.
 • Gazela Biznesu 2015 – Euroservice Dealer i Serwis Volvo – tym tytułem firma gwarantuje sobie przynależność do grona najbardziej dynamicznie rozwijających się firm wg „Pulsu Biznesu”
 • Diament Forbesa 2013 – ranking najdynamiczniej rozwijających się firm, ocenianych pod kątem rentowności, płynności bieżącej (niezaleganie z płatnościami) i wyników kapitałowych.
 • Auto Salon Auto Serwis 2012 – Euroservice Al. Jerozolimskie 239 – najlepszy obiekt – dealer i serwis – w Polsce wg Polskiej Izby Motoryzacji.
 • Diament Forbesa 2012

 

W gronie Klientów, którzy obdarzyli Euroservice Volvo zaufaniem znajduje się wielu klientów korporacyjnych. Średnio ok. 200 samochodów rocznie kupują od nas tacy przedstawiciele branży CFM, jak Arval, Leaseplan, BusinessLease, czy Masterlease. Dodatkowo cieszymy się współpracą z takimi partnerami, jak Oriflame, KPMG, GE Group, IKEA i innymi międzynarodowymi koncernami.

Euroservice to gwarancja profesjonalizmu i najwyższej jakości obsługi. Dzięki nam zakup samochodu Volvo będzie dla Państwa wspaniałym przeżyciem 🙂

 

Euroservice Autoryzowany Dealer i Serwis Volvo

ul. Płowiecka 62, 04-501 Warszawa, tel. 22 590 62 00

salon@euroservice.dealervolvo.pl

serwis@euroservice.dealervolvo.pl

czesci@euroservice.dealervolvo.pl

Al. Jerozolimskie 239, 02-495 Warszawa, tel. 22 455 10 00

salon239@euroservice.dealervolvo.pl

serwis239@euroservice.dealervolvo.pl

czesci239@euroservice.dealervolvo.pl

 

euroservice volvo warszawa kariera praca w volvo salon serwis volvo

Kariera w Volvo Euroservice

Najistotniejszym kapitałem każdej organizacji są kompetentni i odpowiedzialni pracownicy.

Dołącz do naszego zespołu
volvo car easy lease euroservice volvo warszawa

Volvo Car Easy Lease

Program Volvo Car Easy Lease to nowoczesny sposób finansowania samochodów Volvo, łączący korzyści wynikające z leasingu operacyjnego z wygodą, którą zapewniają odpowiednio dobrane pakiety serwisowe.

Dowiedz się więcej

Dealer Roku 2020

Kolejny, to już piąty, pracowity i doceniony rok pracy… okupiony jeszcze większym wysiłkiem ale przypieczętowany sukcesem! Dealer Roku 2020 – to tytuł, który wyraża uznanie dla starań całej firmy Euroservice.

Dowiedz się więcej
Nowe, lepsze Volvo XC60 w nowej, lepszej cenie. euroservice volvo warszawa salon

Nowe, lepsze Volvo XC60 w nowej, lepszej cenie.

Ten inteligentny samochód możesz mieć teraz w wyjątkowej ofercie.

Dowiedz się więcej

Gramy razem z WOŚP

Z ogromną przyjemnością Volvo Euroservice po raz kolejny przyłącza się do działań sztabu WOŚP.

dowiedz się więcej
Nowe Volvo S60 - dynamiczna limuzyna, która stanowi nową definicję prowadzenia samochodu euroservice volvo warszawa salon

Nowe Volvo S60

– dynamiczna limuzyna, która stanowi nową definicję prowadzenia samochodu

dowiedz się więcej
Volvo 4x4 - dla kogo napęd na cztery koła? awd euroservice volvo warszawa salon i serwis

Nowe Volvo V60

– w środku i na zewnątrz nowe Volvo V60 jest odbiciem jakości i definicji najlepszego skandynawskiego wzornictwa.

dowiedz się więcej
Nowe Volvo V60 Cross Country - samochód dla tych, którzy pragną dojechać dalej, za każdym razem. euroservice volvo warszawa salon i serwis

Nowe Volvo V60 Cross Country

– samochód dla tych, którzy pragną dojechać dalej, za każdym razem.

dowiedz się więcej
wyprzedaż volvo warszawa

Wyprzedaż Volvo

Marzysz o nowym Volvo w dobrej cenie? Chcesz je mieć na własność? Wyprzedaż rocznika to najlepsza okazja, żeby cieszyć się nowym Volvo z salonu.

dowiedz się więcej
elektryczne volvo xc60

Elektryczne samochody Volvo

Jak bardzo elektryczny jesteś? W trosce o środowisko naturalne Volvo podjęło bardzo konkretne działania, które mają na celu redukcję śladu węglowego przypadającego na każdy samochód, a docelowo osiągnięcie neutralności ekologicznej do 2040 roku.

dowiedz się więcej
volvo s60 r design

Volvo S60 R-Design

R-Design to propozycja Volvo dla kierowców, którzy poszukują niezawodnego samochodu o bardzo dobrych osiągach i sportowym designie.

dowiedz się więcej
volvo wynajem okresowy

Volvo – wynajem okresowy

Wraz ze zmieniającymi się potrzebami i oczekiwaniami kierowców zmienia się sposób użytkowania samochodów. Już nie musisz kupować Volvo na własność, żeby cieszyć się niezapomnianymi wrażeniami z jazdy.

dowiedz się więcej
volvo xc90 hybryda

Przyszłość to elektryczność – Volvo Hybrydowe

Jako świadomy producent samochodów osobowych marka Volvo zawsze troszczyła się o bezpieczeństwo kierowców i pasażerów. Dzisiaj równie bliska jest nam troska o bezpieczeństwo środowiska naturalnego, dlatego podejmujemy praktycznie działania, które mają na celu redukcję śladu węglowego każdego samochodu.

dowiedz się więcej
salony samochodowe volvo

Salony Samochodowe Volvo

Salony samochodowe Volvo to miejsca, w których spełniają się marzenia kierowców o samochodach eleganckich i dynamicznych, a zarazem bezpiecznych i ekonomicznych w codziennym użytkowaniu.

dowiedz się więcej

Mild Hybrid

Nieustanny rozwój rynku motoryzacyjnego przynosi wiele ciekawych rozwiązań. Efektem stałych poszukiwań nowoczesnych technologii i ulepszeń są samochody hybrydowe.

dowiedz się więcej
system poprawy powietrza volvo warszawa

System poprawy powietrza

System poprawy powietrza w samochodach marki Volvo jest natomiast jednym z ulepszeń mających na celu zadbać o jakość oddychania.

dowiedz się więcej
volvo plug in hybrydowe

Samochody hybrydowe Volvo – na miarę Twoich oczekiwań

Auto, które jednocześnie jest ekonomiczne, ekologiczne i pozwala cieszyć się maksymalnymi osiągami na drodze? Choć takie połączenie zalet może się wydawać niemożliwe, Volvo po raz kolejny udowadnia światu, że sekret sukcesu tkwi w zaawansowanej myśli technologicznej.

dowiedz się więcej
Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń (22) 455 10 00 / (22) 590 62 00
Skontaktuj się z nami

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 2 godzin

Więcej › Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/forms/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer Euroservice Volvo Warszawa - salon i serwis Volvo otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin