Euroservice Volvo wspiera RAP

czystą energią samochodów elektrycznych

Volvo od lat pracuje nad rozwiązaniami mającymi chronić innych uczestników ruchu, w tym rowerzystów i kolarzy. Wprowadza również coraz to nowsze, wygodniejsze w obsłudze akcesoria umożliwiające bezpieczne transportowanie rowerów. Poza działaniami w swoim obszarze nawiązuje współpracę z innymi markami, jak np. szwedzkim POC, liderem wśród sportowych brandów kolarskich, w zakresie rozwijania ich produktów w kierunku zapewnienia jeszcze większej ochrony dla rowerzystów i kolarzy.

Współpraca z POC

Volvo podjęło współpracę z firmą POC w celu poprawy bezpieczeństwa rowerzystów w ruchu ulicznym. Pracowali nad projektem kasku chroniącego ich jeszcze bardziej w kontakcie z samochodem.

Zobacz video

System Pedestrian/ Cyclist Detection

W 2013 roku system Pedestrian Detection został wzbogacowny o umiejętność wykrywania rowerzystów i automatycznego hamowania w przypadku wykrycia zagrożenia

Odblaskowy spray

Wśród wielu akcesoriów rowerowych i produktów z kolekcji Lifestyle znajdziecie również spray, który pozwoli na oznaczenie ubrań czy rowerów w sposób odblaskowy, zapewniający szybsze spostrzeżenie w trudniejszych warunkach pogodowych czy po zmroku.

Euroservice dokłada ze swojej strony starań aby również lokalnie, w skali Polski czy woj. Mazowieckiego, promować bezpieczne uprawianie sportu i przygotowanie do tego, czyli np. transport sprzętu w odpowiednie miejsce. W zeszłym roku przygotowaliśmy poradnik „Jak przewieźć rower samochodem” i tutaj możecie podejrzeć jego zaktualizowaną wersję

PRZEWODNIK – JAK PRZEWIEŻĆ ROWER SAMOCHODEM

 

Kolarstwo jest jedną z naszych ulubionych dyscyplin, stąd też nie zdziwi nikogo zapewne nowy projekt, który postanowiliśmy wesprzeć. Argumentów za współpracą jest sporo, ale najważniejsze to:

  • chcemy, jako Volvo i dealer być blisko z kolarzami, wszyscy możemy żyć w symbiozie na drodze, szanować się w ruchu ulicznym i poza nim,
  • ekologia, zdrowe, niezanieczyszczone otoczenie to wartości, którym Volvo poświęca wiele uwagi w kontekście projektowania rozwiązań technologicznych. Elektryczne samochody Volvo to lepsza przyszłość i zdrowsi my, ludzie.
Euroservice wspiera race around poland

Z kim się wiążemy?

RAP - Race Around Poland

RAP - to ultrawyścig kolarski dookoła Polski, w którym uczestnicy pokonują 3600 km i 33 000 m przewyższeń! RAP jest polską wersją legendarnego wyścigu Race Across America (RAAM) oraz jedynym w Polsce wyścigiem kwalifikującym do RAAM. Ranga wydarzenia stale rośnie a świadczy o tym chociażby fakt, że w edycji 2022 zapowiedzieli swój udział zawodnicy ze światowej czołówki, a w 2021 r. gościli m.in. wielokrotny mistrz świata Marko Baloha, czy rekordzista WUCA – Arvisa Sprude. W zarządzie WUCA zasiada również współorganizator polskiej edycji wyścigu Remigiusz Siudziński. Trwają również rozmowy w kierunku nadania RAP rangi Mistrzostw Europy w Ultrakolarstwie już od następnej edycji.

-------------------------------------------------------------- To wyjątkowo emocjonujące zawody. Kibicowanie odbywa się za pośrednictwem platformy dotwatchingowej w internecie co oznacza, że można to robić w każdym czasie i z każdego miejsca. I mimo niewielkiej liczby startujących skala zaangażowania kibiców i fanów sięga zenitu!

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z projektem i być może wzięcia udziału w tym jedynym w swoim wymiarze wyścigu. My już trzymamy kciuki, aby wszyscy ukończyli całą pętlę.

Race Around Poland 2021

Startujesz?

ZYSKAJ WSPARCIE OD EUROSERVICE

Wychodząc naprzeciw chętnym ale wahającym się kolarzom z naszej rodziny Volvo w ramach współpracy przy projekcie oferujemy pokrycie kosztów SUPPORTU UDZIAŁU zarówno dla występu solo, jak i teamowego na pełnym i ½ dystansie dla pierwszego zgłoszenia do Euroservice.

Na tym nie koniec. Volvo będzie asystowało kolarzom i organizatorom na trasie wyścigu i poza nim od momentu startu do jego zakończenia. Do tego celu wykorzystamy zero- i niskoemisyjne elektryczne i hybrydowe modele Volvo, dzięki czemu zminimalizujemy uciążliwości związane z zanieczyszczaniem powietrza.

A dla wszystkich amatorów sportów rowerowych przygotowaliśmy specjalną ofertę przy zakupie akcesoriów rowerowych i transportowych:

– do kwoty 3 000 zł oferujemy pióra wycieraczek z upustem 50%,

– powyżej  3 000 zł oferujemy przegląd i dezynfekcję klimatyzacji za jedyne 159 zł.

Chcecie sprawdzić swoje możliwości, poznajcie RAP – Race Around Poland

Śledźcie nasze social media i informacje tutaj. Już za chwilę opublikujemy materiały dotyczące objazdu trasy RAP na najtrudniejszym górskim odcinku. Objazdu organizatorzy dokonali w asyście ELEKTRYCZNEGO VOLVO C40.

Chcecie poznać ich wrażenia? Bądźcie tu z nami!

Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń (22) 455 10 00 / (22) 590 62 00
Skontaktuj się z nami

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 2 godzin

pozostało znaków

Więcej › w tym danych kontaktowych, danych historii zakupów produktów i usług Volvo oraz danych dotyczących korzystania z serwisów volvocars.com przez Volvo Car Poland sp. z o.o. w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo. Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/forms/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer Euroservice Volvo Warszawa - salon i serwis Volvo otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin
|
Euroservice Volvo Warszawa - salon i serwis Volvo

Używamy plików cookie, aby maksymalnie ułatwić Państwu korzystanie z naszej witryny internetowej, w tym także w celu dostosowania jej zawartości i reklam do Państwa preferencji, oferowania funkcji mediów społecznościowych oraz w celu analizy ruchu. Pliki cookie obejmują pliki związane z kierowaniem treści oraz pliki do zaawansowanej analityki. Więcej informacji podano w sekcji Informacje na stronie z opisem plików cookie. Klikając Akceptuj, wyrażają Państwo zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby zmienić rodzaj wykorzystywanych przez nas plików cookie, prosimy kliknąć „Ustawienia plików cookie”.

ZAAKCEPTUJ WSZYSTKIE
DOSTOSUJ
USTAWIENIA PLIKÓW COOKIE
ZAWSZE
AKTYWNE

Te pliki cookie są niezbędne do działania naszej witryny internetowej i nie można ich wyłączyć w naszych systemach. Zazwyczaj są one ustawiane tylko w odpowiedzi na działania podejmowane przez użytkownika w celu zgłoszenia żądania wykonania określonej usługi, takie jak ustawienie preferencji w zakresie prywatności, zalogowanie się lub wypełnienie formularza. Użytkownik może określić w ustawieniach swojej przeglądarki, czy chce blokować tego typu pliki cookie lub być o nich ostrzegany, ale niektóre części witryny nie będą wówczas działać.

POMIAR WYDAJNOŚCI

Te pliki cookie pozwalają nam na zliczanie wizyt i źródeł ruchu w naszej witrynie, dzięki czemu możemy mierzyć i usprawniać jej działanie. Dzięki nim możemy dowiedzieć się, które strony są najbardziej, a które najmniej popularne, a także zrozumieć, jak odwiedzający poruszają się po naszej witrynie. Wszystkie dane gromadzone przez te pliki cookie są agregowane, w związku z czym pozostają anonimowe. Jeśli użytkownik nie wyrazi zgody na stosowanie tych plików cookie, nie będziemy wiedzieć, kiedy odwiedził naszą witrynę ani nie będziemy w stanie monitorować jej działania.

PERSONALIZACJA REKLAM

Pliki ‘cookies’ (tzw. ciasteczka) są wykorzystywane w reklamach Volvo na stronach internetowych stron trzecich, w tym w mediach społecznościowych, i służą nam do mierzenia efektywności kampanii reklamowych. Pozwalają nam dopasowywać treści reklamowe do indywidualnego odbiorcy i ułatwiają kontakt z nami, także poprzez inne kanały komunikacji (e-mail, aplikacja Volvo Cars, media społecznościowe itd.). W przypadku odrzucenia zgody na ich działanie, reklamy (także nasze) będą wciąż pojawiały się podczas przeglądania stron internetowych, a informacje marketingowe będą nadal przesyłane zgodnie z wyrażoną zgodą, jednak treści reklamowe nie będą dobrane indywidualnie i przez to mniej dopasowane do odbiorcy.