Przygotuj Volvo do zimy

wymiana opon, kontrola hamulców, akumulatora, itp.

Przygotuj się do zimy. Zadbaj o swoje Volvo ze stosownym wyprzedzeniem a każda z planowanych podróży będzie bezpieczna i tym samym przyjemna.

Pora jesienna a następnie zimowa wymaga dostosowania przede wszystkim opon. To dzięki nim ale także sprawnemu działaniu układu hamulcowego, kierowniczego poprawnie działają systemy InteliSafe mające zapewnić nam najwyższy stopień bezpieczeństwa w samochodach Volvo. Nie kto inny jak Volvo Cars postawiło sobie ambitny cel, by w 2020 roku nikt podróżujący nowym Volvo nie zginął ani nie został poważnie ranny w wypadku.

Przy temperaturze 7°C opony letnie i całoroczne zaczynają tracić swoje właściwości. Zmniejsza się powierzchnia kontaktu z nawierzchnią i tym samym pogarsza przyczepność. Nawet, gdy na drodze nie leży śnieg, opony zimowe zapewniają wyraźnie lepszą przyczepność przy temperaturach poniżej 7°C.

Nie zwlekaj i umów się na wymianę opon jak najszybciej, zanim pojawią się kolejki i trudność z rezerwacją terminu. Możesz skorzystać z formularza po kliknięciu na dole na pasku „Skontaktuj się z nami” lub zadzwoń.

 

Jeśli Twoje Volvo nie ma jeszcze właściwego zimowego „obuwia” lub dotychczasowe wymaga wymiany zapoznaj się z ofertą kół zimowych Volvo.
Wybraliśmy i przetestowaliśmy najlepsze modele opon znanych producentów i zestawiliśmy je z obręczami aluminiowymi Volvo w celu uzyskania optymalnych rezultatów. To połączenie gwarantuje odpowiednie zachowanie Twojego Volvo na drodze i jednocześnie jego atrakcyjny wygląd.
Jeśli interesują Cię koła zimowe do konkretnego modelu Volvo skontaktuj się z nami.

 

wymiana opon, kontrola akumulatora, kontrola hamulców, kontrola wycieraczek

Koła zimowe Volvo

Jeśli Twoje Volvo nie ma jeszcze właściwego zimowego „obuwia” lub dotychczasowe wymaga wymiany zapoznaj się z ofertą kół zimowych Volvo. Wybraliśmy i przetestowaliśmy najlepsze modele opon znanych producentów i zestawiliśmy je z obręczami aluminiowymi Volvo w celu uzyskania optymalnych rezultatów.

Sprawdź ofertę kół zimowych

O co jeszcze warto się zatroszczyć tą porą roku? Zadbaj o sprawne hamulce, wycieraczki. W utrzymaniu porządku w aucie pomocne okazałyby się z pewnością gumowe dywaniki. A w jakiej kondycji jest akumulator w Twoim Volvo? W podróżowaniu możesz zyskać dodatkową powierzchnię bagażową stosując np. box dachowy. Nie wahaj się i porozmawiaj z naszymi doradcami, w jaki sposób możesz zyskać większy komfort podróżowania w każdych warunkach.

 

Bogatą ofertę części zamiennych i akcesoriów Volvo (akumulatory, wycieraczki, etc.) możliwą do zakupu online sprawdź na naszym profilu na platformie sprzedażowej Allegro >>Euroservice Volvo Warszawa<<

Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń (22) 455 10 00 / (22) 590 62 00
Skontaktuj się z nami

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 2 godzin

Więcej › Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/forms/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer Euroservice Volvo Warszawa - salon i serwis Volvo otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin