Pakiet Gwarancyjny Volvo Premium Plus

=przedłużona gwarancja Twojego Volvo

Kupując Volvo nie tylko zyskujesz poczucie bezpieczeństwa w trakcie jazdy, ale także gwarancję właściwej opieki w każdej sytuacji związanej z eksploatacją Twojego samochodu. Aby zapewnić Ci ten komfort przez długie lata użytkowania Twojego Volvo proponujemy zakup nowego Pakietu Gwarancyjnego Volvo, dzięki któremu Twój samochód w razie potrzeby zostanie otoczony opieką najlepszych specjalistów z Autoryzowanych Serwisów Volvo, a Ty nie poniesiesz dodatkowych kosztów, zarówno w kraju, jak i za granicą.

Otocz swoje Volvo opieką gwarancyjną po wygaśnięciu gwarancji fabrycznej

Do momentu ukończenia przez Twoje Volvo 2 lat masz możliwość przedłużenia gwarancji wykupując polisę Car Garantie czyli Pakiet Gwarancyjny Volvo Premium Plus.

Odkupimy Twoje Volvo - Volvo Euroservice warszawa

Opieka gwarancyjna już od 3,50 zł netto za dziennie

To propozycja dla właścicieli samochodów Volvo nie starszych niż 2 lata, z łącznym przebiegiem do 60 000 km. Obejmuje ubezpieczenie kosztów napraw przez 1, 2 lub 3 lata i daje ochronę samochodu aż do 150 000 km przebiegu.

  • Twoje Volvo może być nadal podopieką naszego autoryzowanego serwisu już za 1 300 zł netto – to zaledwie 3,50 zł dziennie. Koszty pakietów uzależnione są od modelu oraz czasu jego obowiązywania.

Warunkiem kontynuacji opieki gwarancyjnej jest zakup pierwszej polisy w okresie trwania gwarancji fabrycznej dla nowego samochodu, tj. przed upływem 2 lat i przy limicie przebiegu do 60 tys. km. Możesz indywidualnie zdecydować o okresie ochrony, tj. czy obejmie ona 1 rok, 2 lub 3 lata. Istnieje możliwość corocznego zakupu polisy 1-rocznej lub jednorazowego zakupu 2 lub 3 –letniej. W celu kontynuacji zawsze jednak musi się to wydarzyć przed okresem wygaśnięcia poprzedniej. Odnawianie polisy jest możliwe do osiągnięcia przez pojazd wieku 7 lat oraz limitu przebiegu do 180 tys. km.

1 rok ubezpieczenia do 150 tys. km przebiegu

Volvo: V40 i V40 Cross Country

1 300 zł netto

Volvo: S/V60, V60 Cross Country, S80/S90, V70/V90, XC40 i XC60

1 510 zł netto

Volvo XC60 od 2017, XC70/V90 Cross Country, XC90

2 510 zł netto

2 lata ubezpieczenia do 150 tys. km przebiegu

Volvo: V40 i V40 Cross Country

2 710 zł netto

Volvo: S/V60, V60 Cross Country, S80/S90, V70/V90, XC40 i XC60

3 150 zł netto

Volvo: XC60 od 2017, XC70/V90 Cross Country, XC90

5 170 zł netto

3 lata ubezpieczenia do 150 tys. km przebiegu

Volvo: V40 i V40 Cross Country

4 110 zł netto

Volvo: S/V60, V60 Cross Country, S80/S90, V70/V90, XC40 i XC60

4 870 zł netto

Volvo: XC60 od 2017, XC70/V90 Cross Country, XC90

7 780 zł netto

Skontaktuj się z doradcą serwisu:

 

Euroservice Volvo Płowiecka: tel. 22 590 62 00

Euroservice Volvo Jerozolimskie: tel. 22 455 10 00

lub wyślij formularz z zapytaniem korzystając w buttona na belce poniżej strony „Skontaktuj się z nami”

Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń (22) 455 10 00 / (22) 590 62 00
Skontaktuj się z nami

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 24 godzin

Więcej › Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/forms/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer Euroservice Volvo Warszawa - salon i serwis Volvo otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin