Five Stars Dealer Volvo (5*)

czyli 5 lat docenionej pracy

dealer roku volvo euroservice warszawa

Five Stars Dealer Volvo

Euroservice Volvo Warszawa - Dealer Roku 2020

  • PIĄTA NAGRODA "DEALER ROKU"
  • DZIĘKUJEMY!

To wyjątkowy rok, wyjątkowa – piąta – nagroda dla Euroservice Volvo Warszawa.

To ukoronowanie 6 ostatnich lat starań, zaangażowania i ostatecznie ogromnej satysfakcji z osiągniętych efektów. Pozwalając sobie na analogię do branży turystycznej możemy powiedzieć „Mamy 5*****”.

Nagrody i tytuły zwykle cieszą, jednak te z ostatnich dwóch lat mają wyjątkową rangę. Był to czas trudny dla calej gospodarki, wielu branż, w tym również motoryzacyjnej. Wymagał podjęcia wielu trudnych decyzji, ogromnego hartu ducha i niejednokrotnie zachowania zimnej krwi.

Wszystkim – sobie i Państwu – życzymy abyśmy sporadycznie jedynie  odkopywali te momenty z głębokich pokładów wspomnień a wyciągnęli tylko właściwe wnioski na ewentualne przyszłe sytuacje.

Idzie nowe, bądźmy o krok z przodu.

Świat motoryzacyjny przechodzi ogromną metamorfozę, etapami ale w coraz szybszym tempie zmierzamy w kierunku samochodów w pełni zelektryfikowanych. Firmy motoryzacyjne składają deklaracje co do czasu, w którym wśród sprzedawanych modeli znajdą się już tylko auta elektryczne.

Euroservice Volvo Warszawa zmierza do przodu

Mamy świadomość, że nasza praca nie miałaby sensu bez naszych Klientów. Dzięki nim jesteśmy, możemy planować nasz rozwój w myśl jeszcze lepszego dopasowania i sprostania pokładanym oczekiwaniom. W podziękowaniu przedstawiamy specjalną ofertę pięciogwiazdkową, która pozwala łagodnie i z korzyścią przyjąć nowe rozwiązania w motoryzacji – elektryfikację.

Oferta na 5* Dealera Roku

volvo XC40 elektryczne Dealer Roku 5 stars

Pakiet korzyści EKO BONUS do 50 000 zł

Wybierz hybrydową lub elektryczną wersję Volvo

Poznaj wszystkie przywleje, jakie uzyskasz przy zakupie nowego/ używanego samochodu w PIĘCIOGWIAZDKOWEJ ofercie Dealera Roku Euroservice Volvo Warszawa:

  • oferta odnosi się do limitowanej ilości samochodów typu hybrydowego czy elektrycznego – 50 szt.,
  • samochody bezkosztowo można doposażyć w akcesoria i inne elementy wyposażenia (np. koła zimowe, hak na rower i bagażnik na rower, poprzeczki i box dachowy, optymalizacje Polestar, etc.) w kwocie do 5 000 zł,
  • na okres 5 lat do każdego przegladu przysługuje usługa Door to Door,
  • na czas przeglądu przysługuje samochód zastępczy,
  • przy zakupie auta BEV (100% Electric) voucher na wynajem auta z klasycznym (spalinowym lub plug-in) napędem na 14 dni w roku (ważność 24 miesiące) – np. na wyjazd wakacyjny wypożyczymy Państwu Volvo z klasycznym napędem spalinowym (mild-hybrid lub plug in (PHEV))
  • Przy transakcji „wiązanej”, tj. pozostawieniu poprzedniego Volvo w rozliczeniu oferujemy gwarancję Volvo Cars przedłużoną o 1 rok po zakończeniu 2-letniej gwarancji fabrycznej Volvo (z limitem przebiegu do 90.000 km po 3 latach do nowo zakupionego auta typu PHEV (Hybrid Plug-In)

Odkupimy Twoje Volvo

Zyskaj czas i mniej formalności

Nosisz się z zamiarem sprzedaży swojego używanego Volvo, a może planujesz zamienić na nowy model?

Nic prostszego! Taka transakcje niesie ze sobą same korzyści, a my jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Skorzystaj z formularza kontaktowego – na dole strony na belce kliknij w button „Skontaktuj się z nami” – lub zgłoś się przez messengera.

Możesz też skontaktować się z jednym z naszych doradców bezpośrednio w salonie lub telefonicznie czy online.

Volvo Warszawa Euroservice:

Daniel Szymczak, tel. 660 466 428, d.szymczak@euroservice.dealervolvo.pl

 

Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń (22) 455 10 00 / (22) 590 62 00
Skontaktuj się z nami

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 24 godzin

Więcej › Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/forms/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer Euroservice Volvo Warszawa - salon i serwis Volvo otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin