Bezpieczny salon i serwis Volvo Euroservice warszawa salon i serwis

Dział Sprzedaży Flotowej Volvo Euroservice

W biznesie liczy się niezawodny partner

Dział Sprzedaży Flotowej Volvo Euroservice – możesz nam bezpiecznie powierzyć swoją flotę!

Wybór Volvo do floty samochodowej w firmie nie pozostawia wątpliwości, co do słuszności podjętej decyzji. Ekonomiczne, ekologiczne samochody Volvo z nowoczesnym, najwyższej jakości wyposażeniem to nie tylko doskonały styl – to przede wszystkim bezpieczne i niezawodne narzędzie pracy.


My to wiemy, Państwo już też, więc pozostaje nam przygotować właściwą ofertę dostosowaną do potrzeb firmy oraz sprawne i profesjonalne przeprowadzenie Państwa przez cały proces. Temu właśnie dedykowany jest nasz dział do obsługi sprzedaży flotowej. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.


 

Dział Sprzedaży Flotowej w Euroservice Autoryzowany Dealer Volvo to gwarancja profesjonalizmu i najwyższej jakości obsługi. Wieloletnie doświadczenie, odpowiednie „zaplecze” i team złożony z profesjonalistów to nasze atuty pozwalające sięgać nam po kolejne wyróżnienia, jak Dealer Flotowy w plebiscycie FleetDerby.

 

dział sprzedaży flotowej euroservice volvo warszawa nagrody i wyroznienia kontraktor

Prestiżowa nagroda branżowa dla naszego Działu Sprzedaży Flotowej

ogromnym zaszczytem było znaleźć się na pierwszym miejscu w gronie firm wyróżnionych przez Polski Związek Wynajmu i Leasingu Pojazdów w kategorii „Dealer Samochodów Najbardziej Przyjazny Branży Flotowej”. Nagrodę „KONTRAKTOR” odebraliśmy z rąk Prezesa PZWLP w dniu 21 listopada 2019 podczas XII Gali Nagród, dziękujemy!

dział sprzedaży flotowej euroservice volvo warszawa salon

Volvo Euroservice zyskało prestiżowy tytuł Dealer Flotowy 2019 w plebiscycie Fleet Derby

Serdecznie dziękujemy za wszystkie głosy będące dla nas wyrazem Państwa uznania dla naszej pracy i zaangażowania.

Maciej Krupa

Fleet Sales Manager
Euroservice Volvo Warszawa,

607 073 070
m.krupa@euroervce.dealervolvo.pl

 

Maciej Wojciechowski

Doradca ds. Kluczowych Klientów Flotowych
Euroservice Volvo Warszawa,

506 072 276
m.wojciechowski@euroservice.dealervolvo.pl

Dominik Teledziński

Doradca ds. Kluczowych Klientów Flotowych
Euroservice Volvo Warszawa,

502 056 299
d.teledzinski@euroservice.dealervolvo.pl

Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń (22) 455 10 00 / (22) 590 62 00
Skontaktuj się z nami

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 24 godzin

Więcej › Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/forms/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer Euroservice Volvo Warszawa - salon i serwis Volvo otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin